WORLDLAB SEOUL 2021 PRELOŽENÝ

Výkonná rada IFCC po konzultácii s Kórejskou spoločnosťou pre klinickú chémiu a organizačným sekretariátom MZ dospela kvôli neistotám a vývojovým scenárom v súvislosti s COVID-19 v nadchádzajúcich mesiacoch vrátane veľkých medzinárodných cestovných obmedzení k zložitému a nechcenému rozhodnutiu presunúť nadchádzajúci kongres WORLDLAB na rok 2022

24. medzinárodný kongres klinickej chémie a laboratórnej medicíny sa po novom bude konať 26. – 30. júna 2022. Miesto konania zostáva rovnaké: Kongresové a výstavné centrum Coex v juhokórejskom Soule ( Coex Convention and Exhibition Center in SEOUL, South Korea).

Poznačte si tento nový dátum do svojho kalendára. IFCC sa ospravedlňuje za spôsobené nepríjemnosti a teší sa na stretnutie 26. – 30. júna 2022. Organizačný sekretariát zašle podrobnejšie informácie priamo prednášajúcim, registrovaným účastníkom, prezentujúcim posterov, sponzorom a vystavovateľom.

IFCC s potešením oznamuje úplne novú virtuálnu akciu na budúci rok: Virtuálnu konferenciu IFCC, ktorá sa uskutoční vo februári 2021. Bude to úplne nová online vedecká konferencia zameraná na „Kritickú úlohu klinických laboratórií v pandémii Covid-19“. Ďalšie informácie o tejto konferencii budú oznámené čoskoro.

Prof. Khosrow Adeli, Prezident IFCC, končí toto oznámenie slovami „Buďte v bezpečí a čoskoro prednášajte!“

Tento obsah bol zaradený v Info z EFLM a IFCC. Zálohujte si trvalý odkaz.

Nie je možné pridávať komentáre.