sskb-logo
Slovenská spoločnosť klinickej biochémie SLS

VIRTUÁLNA REGISTRÁCIA NA KONGRES IFCC-EFLM WorldLab/EuroMedLab v Ríme 21. – 25. mája 2023

Už len niekoľko dní nás delí od XXV. Kongresu IFCC-EFLM WORLDLAB-EUROMEDLAB, ktorý vytvorí historický rekord v návštevnosti s viac ako 9000 účastníkmi.

IFCC v spolupráci s EFLM, SIBioC a MZ Events s potešením predstavuje novú perspektívu pre všetkých laboratórnych odborníkov a vedcov na celom svete. Tí, ktorí nemôžu cestovať do Ríma, sa stále môžu virtuálne zúčastniť kongresu Roma 2023 WorldLab/EuroMedLab, čo im umožní prístup k pozoruhodnému vedeckému programu, ktorý bol vytvorený veľmi starostlivo. Registrovaní účastníci budú mať možnosť virtuálne sa zúčastniť všetkých sympózií od 21. mája do 25. mája.

S cieľom poskytnúť rovnaký prístup k laboratórnym odborníkom a mladým vedcom z celého sveta, IFCC s potešením oznamuje, že virtuálna registrácia na toto významné podujatie bude za nominálny poplatok 120 Eur.

Registrovať sa môžete tu

VIRTUAL AND IN PERSON CONGRESS REGISTRATIONS

Pracovná skupina IFCC pre mladých vedcov (TF-YS) vás pozýva na registráciu do druhého vydania „IFCC FÓRUM pre mladých vedcov“ Nepremeškajte túto príležitosť školenia, vzdelávania a vytvárania sietí.

IFCC FORUM FOR YOUNG SCIENTISTS

VIRTUAL REGISTRATION