sskb-logo
Slovenská spoločnosť klinickej biochémie SLS

IFCC WorldLab EuroMedLab 2023

Rím, mesto známe svojou históriou, umením a kultúrou, bude  o dva roky hostiteľom medzinárodného kongresu IFCC WorldLab EuroMedLab Rím 2023. Organizačný a vedecký výbor konferencie naplánoval v Ríme na prezentáciu budúcnosti laboratórnej diagnostiky vzrušujúci odborný program. Podujatie bude pokrývať špičkovú vedu a prelomové technológie v laboratórnej medicíne spolu so spoločnosťami IVD, ktoré sa zúčastnia veľkej výstavy LabMed v „The Cloud“. Organizátori sú si istí, že IFCC WorldLab EuroMedLab Rím 2023 bude obohacujúcim a nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých účastníkov z celého sveta.

Na tomto mieste vám budeme postupne prinášať nové informácie o kongrese IFCC WorldLab EuroMedLab, ktorý sa bude bude konať ako spoločný 25. medzinárodný kongres klinickej chémie a laboratórnej medicíny (WorldLab) a 25. európsky kongres klinickej chémie a laboratórnej medicíny (EuroMedLab), ktoré bude hostiť Talianska spoločnosť klinickej biochémie a klinickej molekulárnej biológie pri príležitosti ich 55. výročného kongresu.

Toto veľkolepé podujatie klinickej chémie a laboratórnej medicíny sa bude konať v najštýlovejšom a najfuturistickejšom kongresovom centre „The Cloud“ v hlavnom meste Talianska. Kongresové centrum „The Cloud“ je nové a jedinečné miesto, ktoré ponúka inovatívne služby, ktoré účastníkom umožnia splniť všetky požiadavky na pohodlie.